16:11 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به بهانۀ ال‌کلاسیکوی 246، مروری به پیروزی‌ و گُل‌های زده دو تیم رئال مادرید و بارسلونا خواهیم داشت.

به گزارش اسپوتنیک، امشب در ورزشگاه آلفردو دی استفانو، دیدار حساسی میان رئال مادرید و بارسلونا برگزار خواهد شد که این دیدار می‌تواند مانند همیشه بسیار داغ و هیجانی  برای هر دو تیم باشد. از سویی هم هر دو تیم به فاصله بسیار نزدیکی از اتلتیکو مادرید رسیده‌اند و کوچک ترین لغزشی از سوی روخی بلانکو، باعث از دست رفتن صدر جدول برای شاگردان دیگو سیمئونه خواهد شد.

بارسا و رئال هر دو به پیروزی می‌اندیشند و تلاش خواهند کرد تا هر طور شده دروازه هم‌دیگر را باز کنند.

این 246‌ومین دیدار دو تیم در رقابت‌های داخلی خواهد بود و به همین بهانه مروری به پیروزی‌ و گُل‌های زده دو تیم رئال مادرید و بارسلونا خواهیم داشت.

رئال مادرید از لحاظ پیروزی دست بالایی برابر بارسلونا دارد و توانسته یک پیروزی بیشتر نسبت به تیم کاتالانی در ال‌کلاسیکو داشته باشد.

در حقیقت دو تیم در 246 دیدار به مصاف هم رفته اند که سهم رئال مادرید 97 پیروزی بوده و بارسلونا توانسته 96 پیروزی کسب کند.

در این میان 52 دیدار دو تیم با نتیجه تساوی به پایان رسیده و هر دو تیم امتیازها را تقسیم کرده اند.

در این تعداد بازی بارسلونا موفق شده که 400 گُل به رئال مادرید بزند و در مقابل کهکشانی‌های نیز توانسته اند 408 گُل به بلوگرانا بزنند.

لیونل مسی ستاره بارسلونا توانسته 26 گُل، بیشترین گُل را در ال‌کلاسیکو ها به ثمر برساند و امشب می‌تواند آمار خودش را بهبود بخشد.

 

مرتبط:

زیدان: امیدوارم این آخرین ال‌کلاسیکوی مسی نباشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر