02:06 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هری کین ستاره انگلیسی تاتنهام، خودش را آماده جدایی از این تیم می‌سازد و تصمیم دارد فصل جدید را در تیم جدید آغاز کند.

به گزارش اسپوتنیک، هری کین ستاره انگلیسی تاتنهام، در این فصل لیگ برتر انگلیس، با 19 گل‌زده در رتبه نخست جدول گلزنان این لیگ قرار دارد، اما تیم او برای قهرمانی هیچ شانسی ندارد.

با توجه به همین موضوع به نظر می‌رسد مدیران این تیم کار سختی برای نگه داشتن ستاره تیم خود در تابستان امسال خواهند داشت زیرا او به دنبال کسب عناوین قهرمانی است.

کین که گفته در پایان فصل و حتی پس از پایان یورو در مورد آینده‌اش تصمیم‌گیری خواهد کرد، مورد توجه باشگاه‌های بزرگی قرار دارد و بسیاری از کارشناسان نیز معتقد اند که این بازیکن برای رسیدن به جام قهرمانی باید این تیم را ترک کند.

براساس گزارش The Athletic، ستاره تاتنهام به این باور رسیده که در تاتنهام به جایگاهی نخواهد رسید و به همین دلیل قصد دارد از این تیم در تابستان جدا شود.

مهاجم گُلزن اسپرز به مدیران این تیم اعلام کرده که در صورت عدم صعود به رقابت‎‌های لیگ قهرمانان اروپا، قطعاً این تیم را ترک خواهد کرد و آن‌ها باید با این موضوع کنار بیایند.

مدیران تاتنهام اما امیدوار اند با قهرمانی در جام اتحادیه که فینال آن بزودی میان این تیم و منچسترسیتی برگزار خواهد شد، اعتماد ستاره نخست تیم شان را جلب کنند و مانع جدایی او شوند.

مرتبط:

بارسا و جذب مهاجم؛ کین هم به سبد خرید اضافه شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر