01:45 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوئیز سوارز با وجود این فصل بسیار درخشانی در اتلتیکومادرید داشته است، اما رابطه او با دیگو سیمئونه چندان خوب نیست و این می‌تواند به بازگشت او به لیورپول بی‌انجامد.

به گزارش اسپوتنیک، لوئیز سوارز تابستان گذشته و پس از کش‌وقوس‌های فراوان، بارسلونا را به مقصد اتلتیکومادرید ترک کرد و در نخستین فصل حضور خود در این باشگاه درخشش بسیار خوبی داشته است.

اتلتیکومادرید با گُل‌های این مهاجم اروگوئه‌ای، در رقابت‌های لالیگا صدرنشین است و شانس بالایی برای قهرمانی دارد، اما رابطه این بازیکن با دیگو سیمئونه چندان خوب نیست و این می‌تواند سبب جدایی این مهاجم کهنه‌کار شود.

براساس گزارش Todofichajes، سوارز از شیوه کاری سیمئونه راضی نیست و دلیل آن فشار بیش از حد فزیکی و تمرینات بسیار فشرده عنوان شده است.

حالا و با توجه به بند قراردادی که در قرارداد سوارز جا دارد و به او در پایان فصل اجازه می‌دهد به عنوان بازیکن آزاد به باشگاه دیگری بپیوندد، این احتمال وجود دارد که او با لیورپول و اینترمیامی وارد گفت‌وگو شود و مادرید را ترک کند.

سوارز در حالی به جدایی از این تیم تمایل نشان داده که او اخیراً به دلیل خستگی بیش‌ از حد، مصدوم شد و مجبور است سه هفته را دور از میادین سپری کند.

مرتبط:

فوری؛ دوری سه هفتگی سوارز از میادین
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر