11:41 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در آستانه دیدار بارسلونا و رئال مادرید، آندرس اینیستا از سه ستاره تأثیرگذار بلوگرانا در این دیدار نامبرد.

به گزارش اسپوتنیک، بار دیگر نوبت به یکی از ال‌کلاسیکوهای فصل فوتبال اسپانیا رسید جایی که دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در شرایطی متفاوت به مصاف هم خواهند رفت.

 بارسلونا و رئال مادرید در بازی رفت در ورزشگاه نیوکمپ با یکدیگر دیدار کردند که آبی اناری‌ها 3-1 شکست خوردند. فدریکو والورده، سرخیو راموس و لوکا مودریچ گلزنان لوس بلانکوس بودند و آنسو فاتی تک گل بارسلونا را به ثمر رساند.

بارسا در دیدار امشب به دنبال انتقام است و قطعا هم برای قهرمانی و هم تصفیه حساب پا به میدان خواهد گذاشت.

در آستانه این دیدار حساس، آندرس اینیستا از سه ستاره تأثیرگذار بلوگرانا نامبرد و مدعی شد که این بازیکنان برای بارسا بسیار تأثیرگذار خواهند بود.

او در ویدیویی گفت:" این شنبه ال‌کلاسیکو برگزار می شود و برای من سه نام وجود دارند که فکر می کنم حضورشان کلیدی خواهد بود. ابتدا سرخیو بوسکتس که فکر می‌کنم حضور او در میانه میدان ضروری است. سپس جوردی که مطمئنا تاثیر زیادی خواهد داشت. او در نهایت تاثیر کننده ظاهر می شود، همانند طول فصل. در نهایت لئو مسی که در کل فصل تعیین کننده بوده است و من اطمینان دارم در این بازی هم تعیین کننده خواهد بود".

اینیستا در حالی از این سه بازیکن به عنوان بازیکنان تأثیرگذار نامبرده است، که زمانی خودش یکی از مهره‌های مهم بارسا بود و تأثیر به سزایی در پیروزی‌های بلوگرانا برابر حریف سنتی داشت.

 

مرتبط:

اینیستا در آرزوی بازگشت به بارسلونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر