02:57 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

پس از آنکه زین الدین زیدان در رئال مادرید در 2016 به عنوان مربی معرفی شد، دیگر بارسلونا در رقابت با رئال برنده نشد.

به گزارش اسپوتنیک؛ کاتالان‌ها اغلب در ال‌کلاسیکو بهترین نتیجه را می‌گرفتند تا این‌که زیدان روی کار آمد و اودر اولین دوران مربیگری‌اش در این مسابقات قصد خود برای تغییر توازن قدرت را اعلام کرد.

پیروزی 2-1 در نیوکمپ در سال 2016 اولین ال‌کلاسیکوی زیدان به عنوان مربی رئال و اولین بُرد از پنج پیروزی در 10 مسابقه تاکنون برابر بارسلونا بود.

در این 10 دیدار با بلوگرانا در تمام مسابقات - هشت دیدار در لالیگا سانتاندر و دو دیدار در سوپرکوپا اسپانیا - مربی فرانسوی فقط دو بار شکست خورده است.

حتی لیونل مسی نیز در برابر تیم رئال مادرید زیدان به اندازه کافی قدرتمند نیست. او از زمانی که هافبک سابق سرمربی لوس بلانکوس شد، 90 دقیقه کامل را در سه بازی ال‌کلاسیکو بازی کرده و دو بازی را از دست داده است.

 

یک خط شکست ناپذیر

زیدان از زمان بازگشت به جایگاه داغ استادیو سانتیاگو برنابئو در سال 2019 هیچ یک از سه ال‌کلاسیکو را که در آن مربی بود، نباخته است.

از آن زمان، رئال مادرید بارسلونا را دو بار شکست داده، از جمله پیروزی 3-1 در نیوکمپ در اوایل این فصل و یک بار مساوی کرده است.

اگر بیشتر به عقب برگردیم، لوس بلانکوس در اولین حضور زیدان در مربیگری در نیوکمپ در آخرین بازی ال‌کلاسیکو به تساوی دست یافت و در چهار بازی بدون شکست به او تسلیم شد.

امشب، زیدان و رئال مادرید به دنبال گسترش روند چشمگیر اخیر شان مقابل بارسلونا هستند زیرا آنها سعی می‌کنند گامی بزرگ در جهت دفاع از عنوان قهرمانی خود در لالیگا سانتاندر بردارند، کاری که از سال 2008 انجام نداده‌اند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر