18:34 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کاپیتان تیم بایرن مونیخ در باور دارد که تیم او توانایی حذف پاریسن‌جرمن و صعود به نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را دارد.

به گزارش اسپوتنیک، بایرن مونیخ هفته گذشته در خانه و در دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، میزبان پاریسن‌جرمن بود و برابر این تیم فرانسوی با نتیجه 2-3 شکست خورد.

فردا شب دیدار برگشت دو تیم در ورزشگاه پارک د پرانس برگزار خواهد شد و با توجه به شکست دیدار رفت، باواریایی‌های نیاز دارند تا به این تیم پاریسی 2 گُل بزنند و گُلی دریافت نکنند تا جواز حضور به مرحله بعدی را کسب کنند.

بسیاری از کارشناسان کار بایرن را دشوار و برخی‌ هم با توجه به غیبت لواندوفسکی در ترکیب تیم آلمانی و فُرم خوب کلیان امباپه، ناممکن می‌دانند اما مانوئل نویر دروازه‌بان و کاپیتان تیم مونیخی باور دارد که تیم او توان حذف پاریسن‌جرمن و صعود به نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را دارد.

او این موضوع را در گفت‌وگو با سایت رسمی بوندسلیگا مطرح کرد و گفت:" باید از نظر ذهنی آرام باشیم، اما همچنین باید با انگیزه بالایی به میدان برویم. می‌خواهیم با انگیزه، ثبات و با تفکر پا به زمین بگذاریم و بتوانیم نقشه‌های پاریسن‌جرمن را خنثی کنیم. می‌بایست حریف را با بازی هجومی خود، تحت فشار قرار دهیم. آن‌ها در فاز تدافعی، مشکلاتی دارند. اگر بتوانیم همان قدر موقعیت که در دیدار رفت خلق کردیم، در بازی فردا شب نیز خلق کنیم، می‌توانیم به مرحله بعدی راه یابیم".

نویر در حالی این ادعا را مطرح کرده که در دیدار رفت، سه برابر پاریسن‌جرمن شوت در چهارچوب داشت اما بیشتر از دوبار موفق به باز کردن دروازه حریف نشد.

مرتبط:

پیروزی بی درد سر باواریایی‌ها در شب تاریخی نویر + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر