19:46 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا تصمیم دارد پیشنهاد دو ساله و دستمزد 10 میلیون یورو به سرخیو آگوئرو ارائه دهد و این بازیکن را به صورت آزاد جذب کند.

به گزارش اسپوتنیک، چندی قبل باشگاه منچسترسیتی جدایی سرخیو آگوئرو را در پایان فصل تایید کرد و مدعی‌ شد که دو طرف برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده اند و این بازیکن آرجانتینی در پایان فصل به صورت آزاد جدا خواهد شد.

پس از انتشار این خبر باشگاه‌های زیادی به این بازیکن 32 علاقه نشان دادند اما نزدیکان آگوئرو از علاقه او به بارسلونا خبر دادند و مدعی شدند که او دوست دارد درعرصه باشگاهی نیز در کنار مسی بازی کند.

باشگاه بارسلونا نیز برای این که بتواند قناعت مسی را برای تمدید قرارداد حاصل کند، علاقه مند به جذب این بازیکن است و گزارش‌هایی وجود دارد که این باشگاه بزودی پیشنهاد خود را به این بازیکن ارائه خواهد کرد.

براساس گزارش اسپورت، بارسا قصد دارد پیشنهاد دو ساله به ارزش ده میلیون یورو به آگوئرو ارائه کند و به کمک مسی، این بازیکن را به پیوستن به این باشگاه ترغیب کند.

این در حالی‌ست که یوونتوس نیز تصمیم دارد چنین پیشنهادی به بهترین گُلزن تاریخ سیتی ارائه دهد و امیدوار است بازی در کنار رونالدو، این مهاجم را به سوی تورین بکشد.

مرتبط:

به این دلیل آگوئرو نمی‌تواند یونایتدی شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر