09:14 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گاتزتا دلو اسپورت مدعی‌ست که کریستیانو رونالدو به جورجیو کیه‌لینی و ووچیک شزنی درگیر شده و از حضور در این باشگاه کاملاً خسته شده است.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتگالی یوونتوس، پس از پیروزی 1-3  این تیم برابر جنوا به نظر می‌رسید که شدیداً ناراحت است چرا که بازی خوبی نداشت و موفق به گلزنی نشد و یک بار هم توپ را به تیرک زد. او پیراهن یوونتوس را پس از سوت پایان بازی از تنش بیرون کرد و آن را روی زمین پرتاب کرد.

این حرکت رونالدو انتقادات بسیار زیادی را به همراه داشت و برخی‌ها مدعی شدند که این بازیکن از حضور در این باشگاه خسته شده و می‌خواهد در پایان فصل جدا شود.

حالا رسانه‌های ایتالیایی از وجود تنش در رختکن یووه خبر می‌دهند و مدعی اند که فوق ستاره پرتگالی حتی با هم‌تیمی‌هایش درگیری نیز داشته است.

گاتزتا دلو اسپورت مدعی‌ست که کریستیانو رونالدو به جورجیو کیه‌لینی و ووچیک شزنی درگیر شده و شدیداً خودش را در این تیم تنها حس می‌کند.

گفته می‌شود که رونالدو تنها با کارلو پینسوگیو، دروازه بان سوم بیانکونری رابطه خوب دارد و با سایر بازیکنان زیادی صمیمی نیست.

باشگاه یوونتوس تا حالا در این مورد واکنشی نداشته اما به نظر می‌رسد که زمان حضور رونالدو در تورین به پایان رسیده و احتمال بسیار زیاد او در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

مرتبط:

راپینو بار دیگر بالای مسی و رونالدو صدا زد؛ با نژادپرستی مبارزه کنید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر