18:23 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خط دفاعی رئال مادرید مشکلات فراوانی دارد و زیدان مجبور است دیدار فردا شب برابر لیورپول، از میان میلیتائو، اودریوزولا و ناچو یکی را در سمت راست خط دفاعی قرار دهد.

به گزارش اسپوتنیک، دو تیم لیورپول و رئال مادرید فردا شب در ورزشگاه آنفیلد در دیدار برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به مصاف هم خواهند رفت و سرخ‌ها با توجه به شکست 1-3 در دیدار رفت کار دشواری در پیش دارند.

Real Madrid's Lucas Vazquez runs during a Spanish La Liga soccer match between Real Madrid and Atletico Madrid at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Saturday, Feb. 1, 2020.
© AP Photo / Bernat Armangue

رئال نیز کار ساده نخواهد داشت زیرا مهره‌های کلیدی این تیم در دیدار فردا شب حضور ندارد و مطمئناً زیدان در دیدار برابر لیورپول زجر خواهد کشید.

با توجه مصدومیت وازکز در دیدار برابر بارسا، مشکلات رئال مادرید افزایش نیز یافته و زیدان برای پُر کردن جای خالی لوکاس به مشکل خورده است.

زیدان گزینه‌های چون اودریوزولا، میلیتائو، ناچو و والورده را اختیار دارد و مشخص نیست که از چه بازیکنی استفاده خواهد کرد.

ناچو و میلیتائو با توجه به غیبت واران و راموس به دلیل مصدومیت و کرونا، مجبور اند در دفاع مرکزی قرار بگیرند و اودریوزولا که به تازگی به میادین بازگشته هماهنگی لازم را با سایر ستاره‌های رئال مادرید ندارد.

والورده نیز یک هافبک است و تجربه بازی در سمت راست به عنوان مدافع را ندارد و این موضوع سبب خواهد شد تا زیدان دست به دامن بازیکنان آکادمی شود.

 

مرتبط:

احتمال معاوضه‌ی برد – برد؛ آلابا و وازکز عوض می‌شوند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر