ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در میان شایعات بازگشت نیمار به بارسا؛ پی‌اس‌جی به بازیکن برزیلی خود دو هفته‌ فُرصت داده تا قرارداد جدید خود را امضاء کند.

به گزارش اسپوتنیک؛ در حالی‌که قرارداد ستاره برزیلی در تابستان 2022 به پایان می‌رسد و مدتی پیش پی‌اس‌جی برای وی پیشنهاد تمدید داده، حالا پاریسی‌ها برای نیمار هشدار داده که تمدید قراردادش را ظرف دو هفته باید امضا کند، زیرا آنها می‌ترسند او به بارسلونا برگردد.

هنوز قرارداد جدید امضا نشده و با نزدیک شدن به پایان فصل و تقابل تیم مائوریسیو پوچتینو در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با منچسترسیتی، پی‌اس‌جی می‌خواهد نیمار عجله کند.

این خبر امروز به تیتر نخست روزنامه‌ اسپانیایی دیارویا اسپورت بدل شده و این رسانه خاطر نشان کرد که اگر نیمار تمدید قراردادش را تا سال 2027 امضا کند، همه صحبت‌ها درباره بازگشت به نیوکمپ به پایان می‌رسد.

روزنامه فرانسوی اکیپ روز پنجشنبه گزارش داد كه PSG به طور فزاینده‌ای عصبی شده و در حال حاضر نیمار را تحت فشار قرار می‌دهد تا قبل از بازی اول برابر سیتی در 28 اپریل پای ورق قرارداد امضا کند.

View this post on Instagram

A post shared by Diario SPORT (@diariosport)

اما در این بین گزارش‌هایی وجود دارد؛ تا زمانی‌که احتمال علاقه بارسلونا وجود دارد تمدید قرارداد او به تعویق خواهد افتاد.

نیمار که در پایان پیشنهاد تمدید قرارداد 35 ساله خواهد بود، علناً اصرار دارد که می‌خواهد در پاریس بماند؛ وی به TNT Sports Brazil گفت: "تمدید قرارداد با PSG دیگر موضوعی نیست. بدیهی است که من اینجا بسیار احساس راحتی می‌کنم که گویا در خانه هستم. احساس خوشبختی نسبت به قبل دارم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر