ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاریسن‌جرمن اطمینان دارد که نیمار جونیور و کیلیان امباپه همچنان فصل آینده در این تیم توپ خواهند زد.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد نیمار جونیور و کلیان امباپه با پاریسن‌جرمن تا پایان سال 2022، اعتبار دارد و این باشگاه مایل است تا قراردادهای این دو فوق ستاره را تمدید کند.

در حالی که پیشرفت زیادی در مذاکرات سران پاریسن‌جرمن با نیمار وجود دارد، اما نمی توان همین حرف را در مورد امباپه زد و این بازیکن مورد توجه باشگاه‌های زیادی قرار دارد.

در همین حال مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاریسن‌جرمن خوشبین است که نیمار جونیور و کیلیان امباپه همچنان فصل آینده در این تیم توپ خواهند زد.

پوچتینو در گفتگو با برنامه ال لارگوئروِی کادنا سر، درمورد آینده دو بازیکنش گفت:"هدف حفظ بهترین بازیکنان است. این باشگاه می‌خواهد لیگ قهرمانان اروپا را فتح کند و هدف این باشگاه حفظ نیمار و کیلیان است تا آنها سال‌ها بمانند. من به ماندن هر دو به یک اندازه خوش‌بین هستم. در سه ماه، ما رابطه بسیار خوبی برقرار کرده‌ایم. هر دو بازیکن به باشگاه بسیار متعهد هستند. هر تیمی دوست دارد آن‌ها را در ترکیب خود داشته باشد. من خوش‌بین هستم که آن‌ها می مانند".

پوچتینو در حالی این اظهارات را مطرح کرده است که این روزها شایعات زیادی در اطراف هر دو بازیکن می‌چرخد و برخی‌ها معتقد اند که نیمار راهی بارسلونا و امباپه راهی رئال مادرید خواهد شد.

مرتبط:

برنامه پوچتینو برای متقاعد کردن امباپه به ماندن در پی‌اس‌جی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر