ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

په‌په مدافع پرتگالی پورتو، مدعی‌ست که کریستیانو رونالدو در یوونتوس خوشحال است و از او می‌خواهد که برای چند فصل دیگر در این تیم بماند.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو در دو فصلی آخر که در تیم یووه بازی کرده است، درخشش خوبی داشته و به دو عنوان قهرمانی دست یافته اما تیمش در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می‌جنگد.

همین موضوع سبب شده تا برخی‌ها از نارضایتی او در این تیم خبر بدهند و ادعاهایی نیز وجود دارد که در پایان فصل این تیم ایتالیایی را ترک خواهد کرد.

پ‌په مدافع باتجربه و پرتگالی پورتو که مدت زیادی را در کنار رونالدو در تیم ملی و رئال مادرید بازی کرده است، برخلاف شایعات صحبت کرده و مدعی‌ست هموطنش در تورین خوشحال است.

او در این مورد گفت:" فکر می کنم او در تورین خوشحال و راضی است، آقای گل سری آ است، کسانی که از او انتقاد می کنند نمی دانند که چقدر سخت است هر سال بیش از 30 گل بزنی. کارهایی که از کریستیانو بر می آید خارق العاده است و من امیدوارم او تا سالها آنجا بماند و لذت و سرخوشی را به عاشقان فوتبال پیشکش کند و نماینده خیلی خوبی برای پرتغال باشد، همانطور که همیشه چنین کرده است".

این در حالی‌ست که رونالدو اخیراً پیراهن یوونتوس را به زمین زد و تا جایی نارضایتی خود را عملاً نشان داد.

 

مرتبط:

په په بهترین بازیکن تاریخ فوتبال را معرفی کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر