ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کوین دی‌بروین در جریان بازی با چلسی دچار مصدومیت شد و حالا در نبود او پپ به شدت نگران خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک؛ کوین دی‌بروین احتمالا به دلیل مصدومیت‌ ادامه فصل را از دست می‌دهد و سیتی بابت این امر به شدت نگران است. او در جریان بازی مقابل چلسی در نیمه نهایی جام حذفی مجبور به تعویض شد.

در آن دیدار حکیم زیاش گل سرنوشت ساز را برای شیران لندن به ثمر رساند و امیدهای سیتی را از رسیدن به یک چهارنهایی جام تاریخی در این فصل، قطع کرد.

آنچه بیش از همه سیتی را نگران خواهد کرد این است که او بدون دلیل بر زمین افتاد که ممکن است مصدومیت را بسیار جدی اعلام کند. این مصدومیت در شرایط بدی برای سیتی رخ داده زیرا این تیم یکشنبه هفته آینده در فینال جام کارابائو به مصاف تاتنهام می‌رود.

آنها سپس در 28 اپریل، در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به پاریس می‌روند و شش روز بعد در 4 می، بازی برگشت در منچستر را برگزار می‌کنند، در حالی‌که آنها همچنین به دنبال قهرمانی در مسابقات لیگ برتر هستند.

در صورت عدم حضور دی‌بروین در ادامه فصل، ستاره بلجیمی برای تیم پپ غایب بزرگی خواهد بود و سرمربی سیتیزن‌ها بعد از بازی در مورد مصدومیت صحبت کرد و گفت: "خوب به نظر نمی‌رسد. او درد دارد. خواهیم دید. فردا یک آزمایش خواهد داشت."

این هافبک اخیراً قرارداد جدیدی را با سیتی به امضا رسانده و نقش مهمی در فُرم خوب تیمش داشته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر