09:58 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پاراتیچی مدیر مالی یوونتوس دستمزد 31 میلیون در سال رونالدو را توجیه کرده و جذب دو ستاره میلانی را رد کرد.

به گزارش اسپوتنیک؛ فابیو پاراتیچی مدیر مالی یوونتوس دستمزد 31 میلیون یورویی سالانه کریستیانو رونالدو را توجیه نموده و اصرار دارد که بانوی پیر در حال مذاکره برای جذب جیجی دوناروما و هاکان چاهان اوغلو نیست.

کریستیانو فوق ستاره پرتگالی در مصاف از سری آ در مقابل آتالانتا به دلیل مصدومیت به میدان نرفت.

پاراتیچی اما در این باره اظهار داشت: "رونالدو در این فصل بازی‌های زیادی انجام داده است. قرار بود در بازی‌های ملی با او به گونه دیگری رفتار شود اما سرانجام سه بازی انجام داد. دیروز او احساس راحتی نداشت و ما نمی‌خواستیم ریسک کنیم. این تصمیمی است که ما با هم گرفته‌ایم."

از او پرسیده شد که آیا بانوی پیر می‌تواند فصل آینده 31 میلیون یورو سالانه حقوق رونالدو را پرداخت کند و پاراتیچی افزود: "هفته گذشته، من گفتم ما باید مسئول آنچه که انجام می‌دهیم باشیم. ما با یک دوره عدم اطمینان روبرو هستیم. کریستیانو فقط یک فوتبالیست و یک ورزشکار نیست، بلکه یک شخصیت در سطح بالایی است، بنابراین حقوق و دستمزد او نشان دهنده این است. برخی تحقیقات نشان می‌دهد وی شناخته شده‌ترین فرد در جهان است. پرونده او با بقیه فرق دارد."

پاراتیچی همچنین در باره علاقه یوونتوس به جیجی دوناروما و هاکان چاهان اوغلو اظهار داشت: "هر روز شایعاتی وجود دارد. در حال حاضر، ما روی کاری که انجام می‌دهیم تمرکز کرده‌ایم، از بازیکنان خود راضی هستیم و علاقه‌ای نداریم که در مورد بازیکنان دیگر صحبت کنیم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر