19:19 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتگالی یوونتوس، بی‌تفاوت به سوپر لیگ و حواشی آن، عکسی از خودش با ژست خاص در کنار هم‌تیمی‌هایش در شبکه‌های اجتماعی به نشر رساند.

به گزارش اسپوتنیک، بامداد امروز 12 باشگاه برتر فوتبال علیه فیفا و یوفا اقدامی را انجام دادند که کمتر کسی انتظار داشت. آن هم پس از اینکه یوفا و فیفا رسما تیم‌ها را تهدید کردند که اگر به سوپرلیگ اروپا بپیوندند از حضور در تمامی رقابت‌ها محروم خواهند شد، رسماً اعلام موجودیت کردند که سبب سر و صداهای زیادی شد.

فیفا و یوفا ساعتی قبل به بازیکنانی که در این رقابت‌ها به میدان بروند نیز هشدار داد که اجازه حضور در تیم ملی را پیدا نخواهند کرد.

کریستیانو رونالدو فوق ستاره یوونتوس که تیم باشگاهی‌اش یکی از مؤسسین سوپر لیگ است، بی‌تفاوت به تهدید‌ها و حواشی به وجود آمده عکسی با ژست خاص در شبکه‌های اجتماعی در کنار هم‌تیمی‌هایش به نشر رساند تا نشان دهد که خیالش راحت است.

برخی‌ها این اقدام رونالدو به نوعی پیام غیر مستقیم او به فیفا و یوفا عنوان کرد و مدعی اند که فوق ستاره یووه خواسته با این کارش به این دو نهاد معتبر بفهماند که بازیکنان نقشی در این تصامیم ندارند.

مرتبط:

پاراتیچی: دستمزد بلند رونالدو نشان دهنده شخصیت بلند اوست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر