ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هواداران دو تیم لیورپول و لیدز یونایتد، مقابل درب ورودی ورزشگاه الاند رود با هم جمع شدند و مخالفت شان را با برگزاری رقابت «سوپر لیگ اروپا» اعلام کردند.

به گزارش اسپوتنیک، دوازده باشگاه در سراسر اروپا، از جمله مرسی ساید( لیورپول) که متعلق به گروه ورزشی «Fenway» جان وی هنری است، امروز از راه اندازی یک تورنمنت جداگانه(سوپر لیگ اروپا) که جایگزین لیگ قهرمانان محسوب می‌شود، خبر دادند.

این اقدام باشگاه‌های مشمول در رقابت‌های سوپرلیگ اروپا، شدیداً مورد انتقاد قرار گرفت و دلیل اصلی آن این است که 15 باشگاه مشابه و متمول به طور خودکار بدون توجه به عملکرد خود در لیگ داخلی، به این مسابقات راه می یابند.

به همین دلیل هواداران دو تیم لیورپول و لیدز یونایتد، مقابل درب ورودی ورزشگاه الاند رود با هم جمع شدند و مخالفت شان را با برگزاری رقابت «سوپر لیگ اروپا» اعلام و آن را به ضرر فوتبال خواندند.

هواداران بنرهای مختلف به دست داشتند و با نوشتن پیام‌های نفرت و انزجار شان را از این تصمیم باشگاه لیورپول بیان کردند و مدعی شدند که فوتبال برای هواداران است.

این هواداران در حالی مخالفت شان را با برگزاری این رقابت‌ها اعلام کرده اند که قبل از این فیفا و یوفا نیز این رقابت‌ها را همچون پرتاب آب دهن به صورت هواداران توصیف کرده بودند.

مرتبط:

ترکیب منتخب از بازیکنانِ تیم‌های حاضر در سوپر لیگ اروپا + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر