19:21 05 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در ایتالیا ادعایی مبنی بر حضور ناپولی در سوپر لیگ اروپا وجود دارد و رسانه‌های این کشور مدعی اند که این باشگاه قرارداد حضور در این رقابت‌ها را به امضأ رسانیده است.

به گزارش اسپوتنیک، روز گذشته اتفاق عجیبی در فوتبال اروپا رخ داد و 12 باشگاه مطرح اروپا، با عملی کردن طرحی که فیفا و یوفا آن را شبیه کودتا عنوان کرده است، از شکل‌گیری رقابت‌های سوپر لیگ اروپا خبر دادند.

پیش‌بینی می‌شود سه باشگاه دیگر نیز به این لیگ بپیوندند تا تعداد تیم‌های افزایش یابد و این رقابت‌ها در زمان معینه برگزار گردد.

در همین حال کور اسپورت گزارش داده است که ناپولی ایتالیا نیز قرارداد پیوستن به سوپرلیگ اروپا را امضا کرده و این تیم نیز به این رقابت‌ها اضافه خواهد شد.

پیش از ناپولی تیم های ایتالیایی اینتر، میلان و یوونتوس به این مسابقات پیوسته بودند و اگر این شایعه به حقیقت مبدل شود تیم‌های حاضر در سوپرلیگ اروپا به عدد 13 می رسد.

در حالی که گفته می‌شود سوپر لیگ 20 تیمی خواهد بود، تا حالا تنها باشگاه‌های رئال مادرید، بارسلونا، اتلتیکو مادرید، منچستریونایتد، لیورپول، آرسنال، چلسی، تاتنهام، منچسترسیتی، اینتر، میلان و یوونتوس حضور شان را تایید کرده اند و مشخص نیست که چه زمانی ظرفیت این لیگ تکلمیل خواهد شد.

مرتبط:

خشم عجیب اینسینیه از هم‌تیمی‌های او در ناپولی + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر