13:22 02 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس تایید کرد که کریستیانو رونالدو از مصدومیت رهایی یافته و در دیدار برابر پارما در ترکیب ثابت حضور خواهد داشت.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو در آخرین دیدار یوونتوس برابر آتالانتا که با شکست 0-1 این تیم تورینی به همراه بود، به دلیل مصدومیت جزئی غایب بود و نتوانست مانع شکست تیمش شود.

غیبت فوق ستاره پرتگالی سبب نگرانی هواداران یوونتوس شده بود و تورینی‌ها از مصدومیت طولانی مدت این بازیکن هراس داشتند.

آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس، در نشست خبری قبل از مصاف با پارما، نگرانی هواداران تیمش را رفع کرد و مدعی شد که رونالدو از مصدومیت رهایی یافته و برابر پارما فیکس خواهد بود.

او گفت:" رونالدو و بوفون بازی می‌کنند و فکر می کنم دیبالا هم بازی کند. او باید بازی کند تا به بهترین سطحش برگردد. بازی با آتالانتا حقیقتا مشکل بود اما اعتقاد دارم که او نمایش خوبی از خودش ارائه داد. کیه‌زا مصدومیت است و در روزهای آینده شرایطش را بررسی می‌کنیم. او بازیکن مهمی برای ما در این فصل بوده است و اولین باری نیست که بازیکن مهمی را از دست می‌دهیم اما باید به دنبال جانشین برای وی باشیم".

رونالدو در حالی از مصدومیت رهایی یافته که یوونتوس به این بازیکن شدیداً برای کسب سهمیه نیاز دارد و نمی‌تواند بیشتر از این امتیاز از دست دهد.

مرتبط:

پاراتیچی: دستمزد بلند رونالدو نشان دهنده شخصیت بلند اوست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر