12:38 02 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می‌رسد که رقابت سوپر لیگ اروپا شکل ناگرفته نابود خواهد شد زیرا تیم‌هایی حاضر در این رقابت‌ها به دنبال خروج اند.

به گزارش اسپوتنیک، سوپر لیگ اروپا در 48 ساعت گذشته جهان فوتبال را وارد شوک بزرگی کرده و 12 تیم متمول و قدرتمند اروپا، اوضاع را شدیداً متشنج ساخته اند.

فیفا و یوفا اما با قدرت در برابر تیم‌هایی که در سوپر لیگ حضور دارند، ایستاده و با وضع تحریم‌های سنگین موفق شده تا وضع را اندکی مدیریت کند.

از سویی هم هواداران این تیم‌ها با حضور پُر شور در مقابل ورزشگاه‌ها، به مدیران ارشد تیم‌های شان هشدار داده اند که آن‌ها موافق به حضور تیم‌های شان در این رقابت‌ها نیستند و باید از حضور در این رقابت‌ها انصراف دهند.

همۀ این مورد به نظر می‌رسد که بسیار کارساز بوده زیرا در چند ساعت آخر گزارش‌های از انگلیس و اسپانیا، می‌رساند که باشگاه‌ها منچسترسیتی، چلسی، اتلتیکومادرید و بارسلونا به دنبال خروج از این رقابت‌ها اند.

سان و بی‌بی‌سی ساعتی قبل گزارش دادند که دو باشگاه منچسترسیتی و چلسی به دنبال جمع آوری اسناد اند تا توافق با سوپر لیگ را فسخ کنند.

در همین حال خوان لاپورتا رییس باشگاه بارسلونا به موندو دیپورتیوو گفته است که در صورت عدم موافقت اعضای باشگاه، راهی سوپر لیگ اروپا نخواهد شد.

در مادرید نیز خبرها می‌رساند که اتلتیکومادرید نیز به این جمع پیوسته و می‌خواهد سوپر لیگ را ترک کند.

گفته می‌شود که ترک سوپر لیگ برای تیم‌های حاضر ساده نخواهد بود و این باشگاه‌ها مجبور اند تا مبلغ هنگفتی به عنوان غرامت پرداخت کنند.

این تیم‌ها در حالی تصمیم به خروج از این رقابت‌ها گرفته اند که قرار است امشب مدیران 12 تیم سوپر لیگ با هم جلسه داشته باشند و در مورد اتفاقات اخیر و آینده این لیگ صحبت کنند.

مرتبط:

حریف رئال با پیراهن ضد «سوپر لیگ» وارد میدان می‌شود + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر