ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روزنامه اسپانیایی موندو دپورتیوو؛ در ادعای عجیبی اعلام کرده که یوفا به شش تیم انگلستانی وعده داده در صورت خروج از سوپرلیگ به آن‌ها پول‌های کلانی خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک؛ سوپرلیگ که با هیاهوی کلی آغاز به کار کرد سرانجام با جدایی باشگاه‌های لیگ برتر ضربه‌ای مهمی خورد و حالا در آستانه دوباره از بین رفتن است.
اخیراً لیورپول، تاتنهام، آرسنال، چلسی، منچسترسیتی و من‌یونایتد تصمیم گرفته‌اند، ایده سوپرلیگایی را که همه آنها با مادرید، بارسا، اتلتیکو، یوونتوس، اینتر و میلان تشکیل داده بودند، کنار بگذارند.


به نظر می‌رسد تمام فشاری که این باشگاه‌ها از انگلستان متحمل شده‌اند، در نتیجه آنها خود را در مقابل رقبا، سازمان‌ها و حتی فوتبالیست‌ها و مربیان خود قرار داده‌اند، کافی بوده است.
اما این تنها نیست زیرا موندو دپورتیوو مدعی شده که یوفا نقشی اساسی در این تصمیم گیری دارد. نه به دلیل تهدیدها، بلکه به این دلیل که این سازمان مبلغ قابل توجهی را برای خروج از سوپرلیگ به "شش تیم بزرگ" پیشنهاد داده است که این امر شیوه کار آنها را به طور جدی تهدید می‌کند.
این پیشنهاد اما به باشگاه‌های اسپانیایی نرسیده که دشمن اصلی عالی‌ترین نهاد اروپایی به رهبری فلورنتینو پرز محسوب می‌شوند.
حتی در این صورت، از تیم‌های اسپانیایی آنها این جدایی تیم‌های لیگ برتر را یک گام به عقب می‌دانند که قطعی نیست و آنها متقاعد شده‌اند که بزرگی پروژه باعث بازگشت آنها خواهد شد. در محیط‌های بارسا و رئال مادرید آرامش وجود دارد، و دو تیم آگاه هستند که برای بقای همه بهتر است که با سوپرلیگ ادامه دهند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر