15:23 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا در نشست خبری قبل از مصاف با ویارئال مدعی شد که فصل بعد نیز مربی این تیم خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا فردا شب در ورزشگاه ورزشگاه ال مادریگا، مهمان ویارئال است و دیدار دشواری برابر شاگردان اونای امری دارند.

سرمربی بارسلونا در نشست خبری قبل از برگزاری این دیدار حاضر شد و در موارد مختلف صحبت کرد.

کومان در مورد دیدار فردا شب گفت:" می‌دانیم که 7 بازی پیش رو داریم و همانند 3 بازی قبلی باید برنده باشیم . اگر برنده نباشیم گزینه های کمتری برای قهرمانی خواهیم داشت و این کاملا واضح است. این دیدار نیز دشوار است اما ما برای پیروزی و کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم".
سرمربی بارسا در مورد تهدیدات یوفا نیز صحبت کرد و گفت:"  فکر نمی کنم این موضوعات روی تمرکز تیم تاثیر منفی بگذارد. به اندازه کافی در مورد سوپرلیگ حرف زده شده و بهتر است فعلا رهایش کنیم. مسائل مهمتری در مقایسه با تهدیدهای یوفا وجود دارد. به عنوان مربی توجهم به تیم و بازی های پیش رو است".
کومان در مورد آینده‌اش در بارسلونا گفت:" رییس باشگاه به من اعتماد دارد و یک فصل دیگر با بارسلونا قرارداد دارم. خودم را مربی بارسا در فصل بعد می بینم و اگر غیر این مدنظر باشگاه باشد، صحبت خواهیم کرد".
او در مورد غیبت دمبله، فاتی و کوتینیو گفت:" دمبله گزینه‌های زیادی برای بازی خواهد داشت . کوتینیو و فاتی بیشتر از آنچه تصور میشد مصدومیت‌شان طول کشید و نمی‌توانم دقیق بگویم که این فصل بازی خواهند کرد یا خیر".

 

مرتبط:

خشم شدید کومان؛ هیچ بازیکنی در امان نیست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر