14:57 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی لیورپول به توقف تیمش برابر نیوکاسل واکنش نشان داد و از عملکرد شاگردانش انتقاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، لیورپول در هفته سی‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، عصر امروز میزبان نیوکاسل بود و در حالی که تا دقایق پایانی از حریف با نتیجه 0-1 پیش بود، در پایان 90 دقیقه با نتیجه 1-1 متوقف شد و از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دورتر شد.

پس از این شکست یورگن کلوپ از شاگردانش انتقاد کرد و مدعی شد که تیمش شایسته حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیست.

او در این مورد گفت:" با نتیجۀ که امروز به دست آوردیم، ثابت شد که ما لیاقت حضور در لیگ قهرمانان را نداریم. باید از چنین دیدارهایی درس بگیریم و یا نمی توانیم فصل بعد در لیگ قهرمانان حضور پبدا کنیم. ما موقعیت های خوبی ایجاد کردیم و عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتیم، پس باید برابر تیمی که خیلی عقب دفاع می کرد باز هم به گل می رسیدیم اما نیوکاسل به گُل رسید. نیوکاسل لیاقت گُلی که به ثمر رساند را داشت و قبل از به ثمر رساندن گُل نیز چندین بار دروازه ما را تهدید کرد. ما هفته بعد به مصاف یونایتد خواهیم رفت و اگر باز هم چنین پُر اشتباه ظاهر شویم، از کسب سهمیه دور خواهیم شد".

کلوپ در حالی از شاگردانش انتقاد کرد که این تیم می‌توانست با توجه تقابل چلسی و وستهام که هر دو برای کسب سهمیه می‌جنگند، امیدهایش را برای کسب سهمیه افزایش دهد و به صعود به لیگ قهرمانان امیدوار باشد اما تساوی برابر نیوکاسل امیدهای این تیم را کاهش داد.

 

مرتبط:

ایستادگی کلوپ در برابر برگزاری «سوپر لیگ اروپا»
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر