ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بایرلورکوزن در خانه موفق به شکست اینتراخت فرانکفورت شد و با کسر سه امتیاز فرانکفورت، شانس دورتموند برای کسب سهمیه بیشتر از قبل افزایش یافت.

به گزارش اسپوتنیک، در ادامۀ هفته سی‌ویکم بوندسلیگا تیم‌های بایرلورکوزن و اینتراخت فرانکفورت در ورزشگاه بای آرنا به مصاف هم رفتند که لورکوزن موفق شد با نتیجه 1-3 از سد حریف بگذرد و سه امتیاز مهم این دیدار را از آن خود کند.

با توجه به شکست فرانکفورت، امیدهای دورتموند با کسب سهمیه افزایش یافته زیرا زنبورها حالا با تیم سوم جدول که سهمیه را کسب می‌کند، 2 امتیاز است و احتمال این که ولفسبورگ امتیاز از دست بدهد، بسیار بالا است زیرا این تیم یک دیدار بسیار دشوار برابر آربی لایپزیگ دارد.

از سویی هم اینتراخت فرانکفورت دو دیدار دشوار برابر ماینتس و فرایبورگ دارد و این احتمال که امتیاز از دست دهد، پیش‌بینی می‌شود.

سه دیدار باقی مانده دورتموند نیز دشوار است و این تیم باید به مصاف لایپزیگ، ماینتس و لورکوزن برود و اگر می‌خواهد که راهی لیگ قهرمانان اروپا شود، باید در این دیدارها به برتری برسد.

دورتموند با توجه به فُرم خوب ارلینگ هالند و سایر ستاره‌هایش شانس پیروزی در دیدارهای باقی مانده را دارد و می‌تواند برابر حریفان به برتری رسیده و به عنوان تیم سوم بوندسلیگا، راهی لیگ قهرمانان اروپا شود.

مرتبط:

دورتموند و لایپزیگ پیشنهاد سوپرلیگ‌ اروپا را رد کردند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر