ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید قبل از جدال سه شنبه برابر چلسی در لیگ قهرمانان، از سرعت همیشگی افت کرده و دو تساوی پی هم را ثبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ رئال مادرید در رقابت‌های داخلی با رقم زدن دو تساوی بدون گل در سه مسابقه اخیر ، شتاب خود را از دست داده است.

چلسی قرار است روز سه شنبه برای دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مادرید برود و شاید شاگردان زین الدین زیدان بیش از وظیفه‌ای که مقابل رئال بتیس انجام داده‌اند، روی آن دیدار تمرکز کرده‌اند.

این دو امتیاز کاهش یافته می‌توانند در پایان فصل برای کسب عنوان تعیین کننده باشند و فورم اخیر آنها، اعتماد به نفس شان را کاهش خواهد داد.

در فصل 2019/20، آنها 10 پیروزی قابل توجه از 10 بازی باقی مانده را پس از قرنتین به دست آوردند تا قهرمان لالیگا شوند.

پس از شکست در خانه در جنوری از لوانته، لوس بلانکوس 5 بازی را با پیروزی پشت سر گذاشت تا در بالای جدول با دیگران مدعی عنوان باشد‌.

آنها پس از دو تساوی برابر رئال سوسیداد و صدرنشین جدول لیگ اتلتیکو مادرید، چهار پیروزی متوالی دیگر در لیگ و همچنین صعود در لیگ قهرمانان و پیروزی در ال کلاسیکو را به دست آوردند.

به نظر می‌رسد سه بازی بزرگ برابر لیورپول و بارسلونا باعث شده تا تیم زیدان در حد فینال باشد. آنها بدون تونی کروس و فد والورده که دو بازیکن مهم و خلاق هستند، مقابل رئال بتیس قرار گزفتند.

اکنون توجه باید به سمت تیم انگلستانی شود و زیدان تونی کروس و همچنین ادن هازارد بازیکن سابق چلسی را در دسترس خواهد داشت.

این خبر خوبی برای زیدان است که اگر می‌خواهد تیم توماس توخل را سرنگون کند. او البته برای این‌ کار به بیشترین بازیکن متناسب نیاز دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر