ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم آلمانی چلسی در نشست خبری قبل از مصاف با رئال مادرید حاضر شد و در مورد این دیدار در صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، فردا شب دو تیم رئال مادرید و چلسی در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه آلفردو دی استفانو، به مصاف هم خواهند رفت و بسیاری از کارشناسان شانس کهکشانی‌ها را برای صعود به فینال این رقابت‌ها، بیشتر از آبی‌ها می‌دانند.

تیمو ورنر مهاجم آلمانی چلسی اما مدعی‌ست که تیم او ظرفیت شکست دادن رئال مادرید و صعود به فینال را دارد و قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، آرزوی کودکی او بوده است.

او در نشست خبری قبل از مصاف را رئال گفت:" بازی بسیار دشوار در انتظار چلسی خواهد بود. ما می‌خواهیم در هر دو بازی رفت‌وبرگشت، با تمام توان ظاهر شویم و همه توان خود را در بکار ببریم. شرایط در طول هفته ها بسیار دشوار است، زیرا ما باید بازی های خود در لیگ برتر را نیز زیر نظر داشته باشیم و آنجا نیز مقابل تیم های بزرگ باید به میدان برویم. همانطور که در مقابل پورتو، اتلتیکو و وستهام پیروز شدیم، برابر رئال مادرید نیز به دنبال همین هدف خواهیم بود و تیم ما ظرفیت شکست دادن رئال و صعود به فینال را دارد. همه ما می خواهیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم و در نهایت قهرمانی در این رقابت ها آرزوی هر کودکی است".

ورنر در حالی این ادعا را مطرح کرده است که چلسی با شکست دادن تیم‌های بزرگ به نیمه‌نهایی رسیده و این بازیکن توانسته در 9 بازی، سه گل و دو پاس برای آبی‌ها در این رقابت‌ها به ثمر برساند.

مرتبط:

چلسی نزدیک‌تر از سایر رقبأ به واران؛ حرف‌های مدافع رئال بوی جدایی می‌دهد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر