ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

توماس توخل سرمربی چلسی، در گفت‌وگویی به تغییرات ایجاد شده در لیگ قهرمانان اروپا، مخالفت نشان داد و مدعی شد که با تعداد بازی‌های بیشتر کاملا مخالف است.

به گزارش اسپوتنیک، اخیراً یوفا اعلام کرد که لیگ قهرمانان اروپا از سال 2024، به شیوه Swiss Model و با حضور 36 تیم برگزار می‌شود. بدین ترتیب در دور اول هر تیم با 10 تیم دیگر بازی خواهد داشت که 5 بازی در خانه و 5 بازی خارج خانه خواهد بود.

این تغییرات با واکنش‌های متفاوتی به همراه بود و در آخرین مورد سرمربی چلسی با این تغییرات مخالفت نشان داد و مدعی شد که با تعداد بازی‌های بیشتر کاملا مخالف است.

سرمربی چلسی در نشست خبری قبل از مصاف با رئال مادرید به گُل گفت:" فکر نمی‌کنم که از فرمت جدید خوشم آمده باشد. به خاطر این که فقط تعداد بازی‌های بیشتری در تقویم باشگاه می‎‌بینم. برای من، هیجان زده شدن در خصوص این مورد کمی سخت است. با صحبت‌هایی که در خصوص سوپرلیگ شد، همه فرمت جدید لیگ قهرمانان را فراموش کردند. آیا مسئولان یوفا از مربی‌ای بابت این موضوع سوال کردند؟ فکر نمی‌کنم. آیا از بازیکنان سوال کردند؟ نمی‌دانم".

توخل در حالی به این تغییرات مخالفت نشان داده که اخیراً 12 تیم مطرح اروپا لیگ جدید را ایجاد کردند که چلسی نیز عضوی از آن بود اما آن ایده در نطفه خنثی شد.

مرتبط:

توخل: همیشه آماده پاسخ دادن به انتقادات هستیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر