ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه‌های معتبر ایتالیایی، از عمکرد ضعیف رونالدو در چند دیدار آخر یوونتوس، شدیداً انتقاد کرده اند.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس این روزها حال و روز خوشی ندارد و دیگر از قهرمانی‌های متوالی این تیم خبری نیست. این تیم از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده و در جدول رقابت‌های سری‌آ در رده چهارم قرار دارد و برای کسب سهمیۀ اروپا می‌جنگد.

برای هواداران یوونتوس که کریستیانو رونالدو را در ترکیب خود دارند، چنین شرایطی قابل تحمل نیست و آن‌ها نگران تیم خود شان هستند.

از سویی هم رونالدو در سه بازی آخر موفق به باز کردن دروازه‌ حریفان نشده و نشریه‌های ایتالیایی به دلیل عملکرد ضعیف فوق ستاره پرتگالی انتقاداد تندی به آدرس او داشته اند.

توتو اسپورت مدعی‌ست که رونالدو به دلیل این که رقابت‌های یورو در پیش رو است، به خودش زیاد زحمت نمی‌دهد و دوست دارد تا فُرم خوب خودش را در تیم ملی به نمایش بگذارد.

نشریه گاتزتا دلو اسپورت در حالی که به رونالدو 5 نمره از 10 می‌دهد، مدعی‌ست که سه بازی آخر که کریس در آن‌ها موفق به گُلزنی نشده، همچون قرن گذشته و گُل فیورنتینا روی اشتباه او به ثمر رسیده است.

این انتقادات در حالی از رونالدو می‌شود که او با 25 گُل زده در حاضر صدرنشین جدول رقابت‌های سری‌آ است و گُل‌های زیادی برای تیمش به ثمر رسانده است.

 

مرتبط:

اشتباه عجیب و باورنکردنی «رونالدو» در بازی برابر فیورنتینا + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر