ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های ایتالیایی مدعی اند که کریستیانو رونالدو در حال ارزیابی انتقال به پاریسن‌جرمن است و تمایل دارد در لیگ فرانسه توپ بزند.

به گزارش اسپوتنیک، شرایط نچندان مناسب باشگاه یوونتوس و جا گرفتن این تیم در رده چهارم جدول سری‌آ، سبب شده تا زمزمه‌های جدایی رونالدو از این تیم شنیده شود و برخی‌ رسانه‌های مطرح مدعی اند که این بازیکن در صورت عدم کسب سهمیه قطعاً از جمع بیانکونری‌ها جدا خواهد شد.

مقاصد زیادی در اروپا برای رونالدو وجود دارد اما از منچستریونایتد به عنوان جدی‌ترین مقصد فوق ستاره پرتگالی نامبرده می‌شود.

در همین حال توتو اسپورت مدعی‌ست که کریستیانو رونالدو در حال ارزیابی انتقال به پاریسن‌جرمن است و تمایل دارد در لیگ فرانسه توپ بزند.

گفته می‌شود که رونالدو به جورج مندز مدیر برنامه‌های خود گفته است که در مورد پیوستنش به باشگاه فرانسوی گفت‌وگو کند زیرا به دنبال اعلام انصرف یونایتد از سوپرلیگ و استعفای رییس این باشگاه، ممکن است گلیزرها که مالکین اصلی منچستر یونایتد اند، علاقه چندانی به جذب بازیکنی با چنین دستمزدهای بالا نداشته باشند و این بازیکن مجبور به ماندن در تورین در پایان فصل گردد.

عامل اصلی در تصمیم گیری برای پیوستن رونالدو به پی‌اس‌جی، توانایی این تیم در فتح لیگ قهرمانان است و در عین حال می‌تواند به عنوان محرک اصلی خط حمله در کنار نیمار و امباپه بدرخشد.

 

مرتبط:

طوفان توییتری هواداران یوونتوس علیه رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر