ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فیلیپه کوتینیو ستاره برازیلی بارسلونا، با باشگاه اورتون پیوند خورده است و رسانه‌های انگلیسی مدعی اند که تافی‌ها در حال بررسی شرایط بازیکن برازیلی اند.

به گزارش اسپوتنیک، فیلیپه کوتینیو در سال 2018 با مبلغ 142 میلیون پوند، از لیورپول به بارسلونا پیوست و مبدل به گران‌ترین خرید تاریخ این باشگاه شد.

بازی‌ساز برازیلی اما در بارسلونا درخشان ظاهر نشد و به همین دلیل فصل گذشته به بایرن مونیخ قرض داده شد.

با روی کار آمدن رونالد کومان در بارسلونا، پیش‌بینی می‌شد شرایط برای این بازیکن تغییر کند اما کوتینیو حتی نتوانست به پدری جوان رقابت کند و جایگاه خود را به دلیل مصدومیت و عدم درخشش در ترکیب ثابت بلوگرانا از دست داد.

با توجه به افت عجیب این بازیکن احتمال جدایی او بسیار بالا است اما هیچ کدام از باشگاه‌های اروپایی حاضر نیستند برای جذب این بازیکن اقدام کنند زیرا هزینه جذب و دستمزد او بسیار هنگفت است.

در این میان امروز خبرهایی در انگلیس مبنی بر علاقه باشگاه اورتون به این بازیکن مطرح شد و چند رسانه مطرح مدعی شدند که تافی‌ها شرایط ستاره گران‌قیمت بارسلونا را پیگیری دارند.

براساس گزارش TZ، اورتون  در حال آماده‌سازی پیشنهاد 35 میلیون یورویی برای کوتینیو است و مدیران این باشگاه می‌خواهند پس از جذب آندره گومز، لوکاس دینیه و یری مینا، خرید دیگری از بارسلونا داشته باشند.

به نقل از نشریه اسپانیایی فیچاشس، گفته می شود بایرن مونیخ نیز در حال بررسی جذب دوباره کوتینیو است و این بار با انتقال دائمی می‌خواهد او را به خدمت بگیرد.

گفته می‌شود که بارسلونا در انتظار بهبود کامل این بازیکن از مصدومیت است و پس از آن در مورد آینده او تصمیم‌گیری خواهد کرد.

 

 

مرتبط:

کوتینیو برای مداوا دست به دامن داکتر تیم ملی برازیل شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر