ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره برازیلی پاریسن‌جرمن، در نشست خبری قبل از مصاف با منچسترسیتی در دور نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از صحبت در مورد آینده‌اش خود داری کرد اما مدعی شد که نسبت به گذشته خوشحال است.

به گزارش اسپوتنیک، پاریسن‌جرمن فردا شب در خانه میزبان منچسترسیتی در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا است و دیدار فوق‌العاده حساس و دشواری در پیش دارد.

نیمار جونیور ستاره برازیلی پاریسن‌جرمن، به نمایندگی از بازیکنان این تیم دقایقی قبل در نشست خبری قبل از انجام این دیدار حاضر شد و در مورد شرایط تیم و خودش برای این دیدار صحبت کرد.

نیمار در مورد بازی فردا شب گفت:" نیمه نهایی مشکلی خواهد بود، خیلی مشکل است. منچسترسیتی یکی از تیم های باکیفیت فوتبال اروپا هم‌چون بایرن مونیخ است. آماده هستیم و می‌خواهیم مقابل‌شان بازی کنیم. همه کار خواهیم کرد تا در این بازی پیروز شویم".
ستاره برازیلی در ادامه در مورد آینده‌اش صحبت کرد و گفت:" حس خوبی دارم. خوشحال هستم. شرایط بدنی خوبی دارم. برای بازی فردا آماده هستم. همه تلاشم را می‌کنم تا پی‌اس‌جی به فینال برسد. در مورد قراردادم قبلا صحبت کردم. دو سال از قراردادم مانده و با پی اس جی صحبت می‌کنم. در این جا خوشحال هستم، در حال حاضر از دو فصل گذشته خوشحال‌تر هستم و هر لحظه خوشحال‌تر می شوم".
وی در مورد احتمال برنده شدن توپ طلا در آینده از سوی خودش و امباپه گفت:" از فصلی که داشتیم خیلی خرسند هستم. به توپ طلا فکر نمی‌کنم. در حال حاضر روی لیگ قهرمانان اروپا تمرکز دارم چرا که مهم‌ترین است. امباپه بازیکن بزرگی است و با گل‌هایش این را ثابت کرده است. همیشه حامی او هستم و می‌خواهم به او کمک کنم که همه جام‌های ممکن را ببریم چرا که بازیکن بزرگی است. شخصیت فوق العاده‌ای دارد. اصلی‌ترین هدفم این است که چمپیونزلیگ را ببرم نه توپ طلا".

نیمار در حالی امروز در نشست خبری اشتراک کرد که از آخرین حضور او در کنفرانس مطبوعاتی نزدیک به سال می‌گذرد.

مرتبط:

نیمار و امباپه؛ زوج خطرناک پی‌اس‌جی به دنبال تکسیر خط دفاعی منچسترسیتی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر