ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ارلینگ هالند به مدیران دورتموند اعلام کرده که در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، ماندن او در این باشگاه ناممکن است و او این تیم را ترک خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ارلینگ‌ هالند ستاره نروژی دورتموند، مدتی‌ست که مورد توجه چند باشگاه‌های مطرح اروپا قرار دارد و مدیر برنامه‌ها و پدر این بازیکن به صورت مشترک با برخی باشگاه‌ها مذاکرات نیز داشته اند تا زمینه‌ حضور او را در باشگاه‌های بزرگ‌تر مهیا سازند.

باشگاه دورتموند اما مخالف جدایی این بازیکن است و اخیراً میشل زورک مدیر ورزشی این باشگاه اعلام کرد که به هیچ وجه مجوز جدایی این بازیکن را صادر نخواهند کرد.

حالا هالند به این باشگاه شرط گذاشته و گفته است در صورتی که زنبورها موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نشوند، این بازیکن قطعاً دورتموند را ترک خواهد کرد.

براساس گزارش نشریه بیلد، ستاره نروژی خواهان بازی در لیگ قهرمانان اروپا است و شرط او برای ماندن در دورتموند، صعود به این رقابت‌ها است و اگر چنین نشود، او فشار زیادی بر مدیران باشگاه خواهد آورد تا مجوز جدایی‌اش را صادر کنند.

این در حالی‌ست که دورتموند در حاضر در رده پنجم جدول رقابت‌های بوندسلیگا قرار دارد و شانس بسیار کمی برای کسب سهمیه دارند.

مرتبط:

ارلینگ هالند، فرصت دوباره محبوب شدن در اولدترافورد
دورتموند و لایپزیگ پیشنهاد سوپرلیگ‌ اروپا را رد کردند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر