ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

استن کرونکه، مالک آمریکایی باشگاه آرسنال اعلام کرد که قطعاً این باشگاه را نخواهد فروخت و شایعه فروش را رد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، اخیراً هواداران آرسنال اعتراضات گستردۀ را به راه انداختنند و خشم و نارضایتی خود شان را بخاطر مدیریت ضعیف این باشگاه از سوی کرونکه ابراز کردند.

آنان خواستار کناره‌گیری استن کرونکه مالک آمریکایی این باشگاه بودند و از این مرد متمول خواستند تا سهام باشگاه را به کسانی بفروشد که آرسنال را به صورت درست مدیریت کند.

پس از این درخواست هواداران معترض، چند تاجر مطرح خواهان خرید این باشگاه شدند و در انگلیس این شایعه به وجود آمد که کرونکه سهام خودش را خواهد فروخت.

مالک آمریکایی آرسنال اما امروز اعلام کرد که این شایعه دروغ است و او تصمیمی به فروش باشگاه ندارد.

در اعلامیۀ که به همین مناسب نشر رسیده، آمده است:" در روزهای اخیر شایعاتی در رسانه‌ها در مورد پیشنهاد احتمالی برای فروش باشگاه آرسنال را دیدیم و شنیدیم. ما به صورت کامل به باشگاه متعهد هستیم و هیچ سهمی را در این باشگاه نمی فروشیم. ما هیچ پیشنهادی نیز دریافت نکرده‌ایم و به هیچ پیشنهادی هم توجه نخواهیم کرد. آرزوی ما برای آرسنال همچنان رقابت برای کسب بزرگترین جام هاست و تمرکز ما بر روی بهبود رقابت در زمین برای رسیدن به این هدف است".

گفته می‌شود که اعتراضات آخر سبب شده تا کرونکه به این باشگاه توجه بیشتری را معطوف کند و امروز در تماسی با مدیران این باشگاه اعلام کرده که حمایت همه جانبه از آن‌ها خواهد کرد.

مرتبط:

شورش طرفداران آرسنال علیه مالک باشگاه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر