02:27 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تاتنهام از تأمین شرایط براندن راجرز از لستر سیتی به عنوان سرمربی بعدی خود منصرف نشده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ تاتنهام علی‌رغم اعلامیه عمومی رئیس لستر مبنی بر این‌که وی نمی‌خواهد مربی خود را از دست بدهد، نمی‌خواهد از متقاعد کردن براندن راجرز برای تصدی پست نیمکت خالی انصراف بدهد.

اسپورت میل روز چهارشنبه فاش کرد که تاتنهام در اقدامی تازه موفق به متقاعد کردن رئیس فاکس برای پر کردن نقشی شد که هفته گذشته ژوزه مورینیو خالی کرد.

راجرز که روز چهارشنبه صحبت می‌کرد علناً نامزدی‌اش برای احراز پست تاتنهام را رد کرد.

اما این قابل درک است که اسپرز آماده بازگشت به راجرز نیست، اگرچه آنها با اریک تن هاگ مربی آژاکس که به عنوان یک نامزد برای این پست ظاهر می‌شود، صحبت کرده است.

اما امتناع تاتنهام از امید دادن به فریب راجرز نشان می‌دهد که پس از انتصاب جولیان ناگلزمن به عنوان سرمربی بعدی بایرن مونیخ، مریب ایرلندی شمالی اکنون کاندیدای مورد علاقه باشگاه است.

در پشت صحنه تاتنهام امید وجود دارد که سرمربی سابق لیورپول با توجه به پایان فصل‌اش در لستر، می‌تواند تغییر عقیده دهد.

روباه‌ها قصد دارند در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان صعود کنند و ماه آینده در فینال جام حذفی به مصاف چلسی می‌روند. و در حالی‌که راجرز در مورد ترک لستر به اسپرز در تابستان گذشته با احترامی روبرو است، اما از طرف همه احترام وجود دارد که روند فعالیت مربی 48 ساله دور از استادیوم کینگ پاور می‌تواند زشت شود و بسیار گران باشد زیرا هنوز چهار سال فُرصت دارد قراردادش را اجرا کند.

در مقابل، تن هاگ تنها یک سال دیگر برای انجام معاملات فعلی خود در آژاکس فرصت دارد و تهیه آن نسبتاً ارزان‌تر می‌باشد.

مشخص است که مربی هالندی از علاقه تاتنهام آگاه است و علاقه دارد، در مورد این نقش صحبت کند. در واقع، منابع ادعا می‌کنند که روسای آژاکس معتقدند تن هاگ با این نقش وسوسه می‌شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر