ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کلیان امباپه ستاره فرانسوی پاریسن‌جرمن، از ناحیه پای راست خود احساس درد می کند و احتمال دارد دیدار برگشت برابر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا را از دست دهد.

به گزارش اسپوتنیک، کلیان امباپه در دیدار هفته گذشته پی‌اس‌جی برابر متز که موفق به دبل شده بود، مصدوم شد و انتظار می‌رفت دیدار رفت در دور نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، برابر منچسترسیتی را از دست دهد.

این بازیکن اما در دیدار برابر سیتی حاضر شد و عملکرد بسیار ضعیف داشت و حتی نتوانست یک شوت داخل چهارچوب داشته باشد.

رسانه‌های فرانسوی حالا دلیل عدم درخشش امباپه را مصدومیت عنوان کرده و مدعی اند که او هنوز از ناحیه پای راست خود احساس درد می‌کند.

نشریات فرانسوی همچنان مدعی اند که کادر فنی پاریسن‌جرمن شدیداً نگران او هستند و در دیدار برابر لنز که فردا شب برگزار خواهد شد، به او استراحت خواهند داد تا به صورت کامل ریکاوری کند و به دیدار برگشت برابر سیتی آماده باشد.

مائوریسیو پوچتینیو نیز در نشست خبری قبل از مصاف با لنز تایید کرد که امباپه از ناحیه پای راست احساس درد می‌کند و امیدوار است برابر سیتی حاضر باشد.

پاریسن‌جرمن دیدار رفت برابر سیتی را با نتیجه 1-2 شکست خورده و در دیدار برگشت در ورزشگاه اتحاد نیاز به دو گُل دارد تا صعود کند و به نظر می‌رسد که در نبود امباپه رسیدن به چنین نتیجۀ ناممکن خواهد بود.

مرتبط:

نیمار و امباپه؛ زوج خطرناک پی‌اس‌جی به دنبال تکسیر خط دفاعی منچسترسیتی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر