ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زین‌الدین زیدان در نشست خبری قبل از مصاف با اوساسونا، اظهار داشت که از شکست بارسلونا خوشحال نشده است.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید فردا شب در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو میزبان اوساسونا است و دیدار نسبتاً راحتی برابر تیم رده یازدهمی دارد.

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید دقایقی قبل در نشست خبری قبل از برگزاری این دیدار حاضر شد و در مورد شرایط تیمش صحبت کرد.

او در نخست به شکست بارسا برابر گرانادا پرداخت و گفت:" لالیگا همیشه مشکل بوده و تا پایان همین‌گونه خواهد بود. از شکست حریفان خوشحال نمی‌شوم چرا که به خودمان نگاه می‌کنیم. این لالیگا را می‌خواهیم و تا آخرین لحظه تلاش می‌کنیم. بدون نگاه کردن به پایان فصل، فردا یک بازی داریم که باید روی آن تمرکز کنیم".
زیدان در مورد دیدار با اوساسونا گفت:" در تورنمنت حضور داریم و می‌جنگیم. روی بازی تمرکز داریم و هر روز برای مسابقات آماده می‌شویم. به مقطع پایانی فصل نزدیک هستیم و رویش تمرکز داریم. سه امتیاز پیش روی ماست و برای بردن می جنگیم".

سرمربی رئال مادرید در مورد حضور راموس در دیدار فردا شب گفت:" با تیم تمرین کرده و می‌تواند بازی کند. ببینیم چه می‌شود. لیست امشب اعلام می‌شود و خواهید دید. سرجیو آماده است".
وی در مورد تشدید مصدومیت‌ها گفت:" به عنوان مربی خیلی ناامید شدم. دوست دارم که بازیکنانم سالم باشند. هرگز دوست ندارم که مصدومیت داشته باشم، حتی از نظر کوچک‌ترین جزئیات. وقتی مصدومیت بازیکنی دو، سه بار تشدید می شود خرسند نیستم اما همیشه به جلو نگاه می کنم".

 

مرتبط:

لبخند دوباره زیدان؛ راموس برگشت !
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر