ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با تایید کمیته انضباطی لالیگا، رونالد کومان سرمربی بارسلونا دو جلسه از همراهی این تیم محروم خواهد بود و در دیدار برابر والنسیا و اتلتیکومادرید، روی نیمکت کاتالان‌ها حضور نخواهد داشت.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا شب گذشته در ورزشگاه نیوکمپ میزبان گرانادا بود و برابر این تیم با نتیجه 1-2 شکست خورد و فرصت صدرنشین شدن در جدول رقابت‌های لالیگا را از دست داد.

در این دیدار و پس از آن که بارسلونا گُل تساوی را دریافت کرد، رونالد کومان سرمربی کاتالان‌ها به داور دیدار و مسئولان برگزاری بازی شدیداً انتقاد کرد و کلمات زشت و ناشایست را به کار برد که با کارت سرخ مستقیم داور رو به رو و اخراج شد.

پس از بازی پیش‌بینی می‌شد که کومان دو جلسه به دلیل نقض بند 117 قوانین انضباطی رقابت‌ها لالیگا و تحقیر و توهین به داور و مسئولان برگزاری این رقابت‌ها محروم شود.

ساعتی قبل و مطابق پیش‌بینی‌ها کومان دوهفته از همراهی بارسلونا محروم شد و این موضوع را کمیته انظباطی رقابت‌ها لالیگا نیز تایید کرد.

به این ترتیب کومان در دیدار برابر والنسیا و اتلتیکومادرید، روی نیمکت کاتالان‌ها حضور نخواهد داشت و محروم خواهد بود.

کومان در حالی از همراهی بارسلونا محروم می‌شود که این سرمربی هالندی پس از بازی مدعی شد که اصلا به داوران و مسئولان برگزاری این رقابت‌ها توهین و تحقیر نکرده است.

مرتبط:

رونالد کومان: قهرمان تیمی است که بازی‌های باقی‌مانده‌اش را ببرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر