ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیاگو آلکانتارا ستاره اسپانیایی لیورپول که در آکادمی لاماسیا و باشگاه بارسلونا رشد کرده است، به توصیف از این باشگاه پرداخت و این باشگاه را کانون انسان‌سازی عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تیاگو آلکانتارا، پس از پیوستن به آکادمی لامسیا در سال 2005، در سال 2009 به تیم اصلی راه‌یافت و با انجام بازی‌های متعدد رشد کرد و در سال 2013 به بایرن مونیخ پیوست.

این بازیکن که رشد و پیشرفت خودش را مدیون باشگاه بارسلونا است، در گفت‌وگویی به تمحید از این باشگاه پرداخت و این باشگاه را کانون انسان‌سازی عنوان کرد.

تیاگو به DAZN در این مورد گفت:" لاماسیا، چیزی فراتر از یک مدرسه فوتبال بود، آن‌ها از همان کودکی به ما می آموزند که به حریفان، هم تیمی‌ها، مربیان و هر شخصی که در زندگی ما جا دارد، احترام بگذاریم."
تیاگو ادامه داد:" شما چالش‌های جدیدی می‌خواهید و یک لیگ جدید و باشگاه جدید برای کسب عناوین قهرمانی. من به همین دلیل این باشگاه را ترک کردم اما هنوز بارسلونا را دوست دارم و به این باشگاه عشق می‌ورزم".

تیاگو در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که این بازیکن در رقابت‌ با ژاوی و اینیستا که در سال 2013 روی فُرم بودند و بازی‌های درخشانی انجام می‌دادند، ناکام ماند و به دلیل نیمکت‌نشینی‌ها متعدد تصمیم به جدایی از بلوگرانا گرفت.

مرتبط:

رسمی؛ تیاگو به لیورپول پیوست + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر