ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پس از بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا، هر چهار تیم لیگ برتری (منچسترسیتی، چلسی، منچستر یونایتد و آرسنال) فرصت صعود به فینال این رقابت‌ها را دارند که در این میان دو تیم شهر منچستر از شانس بیشتری برخوردار اند.

به گزارش اسپوتنیک، این هفته نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا، برگزار شد و تیم‌ها به مصاف حریفان خود رفتند.

در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، چلسی موفق به توقف 1-1 رئال مادرید در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو شد و منچسترسیتی نیز در ورزشگاه پارک د پرانس با نتیجه 1-2 از سد پی‌اس‌جی گذشت.

در نیمه‌نهایی لیگ اروپا نیز منچستریونایتد در خانه موفق به شکست 2-6 رُم شد و آرسنال در خانۀ ویارئال با نتیجه 1-2 شکست خورد.

با توجه به نتایج به دست آمده، این احتمال وجود دارد که فینال هر دو رقابت‌ها انگلیسی شود و تیم‌های انگلیسی در برابر هم قرار گیرند.

در این میان تیم‌های شهر منچستر( یونایتد و سیتی) با توجه به پیروزی‌های درخشان برابر حریفان، شانس بسیار بالایی برای حضور در فینال این رقابت و حتی قهرمانی دارند و در صورتی که این اتفاق رخ دهد، شهر منچستر می‌تواند هر دو جام معتبر را در دل خود جا دهد و مبدل به پایتخت فوتبال اروپا مبدل گردد.

این در حالی‌ست که تیم‌های اسپانیایی نیز شانس بسیار بالایی برای قهرمانی دارد و می‌توانند هر دو جام را به اسپانیا ببرند.

مرتبط:

یونایتد – سیتی؛ زورآزمایی همشهری‌ها در نیمه نهایی کاراباو برای رسیدن به فینال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر