ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا در نشست خبری قبل از دیدار با والنسیا، مدعی شد که در صورت پیروزی در 5 دیدار باقی‌مانده از رقابت‌های لالیگا، تیمش قهرمان این رقابت‌ها خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا پس از شکست بدموقع برابر گرانادا، فردا شب در ورزشگاه مستایا مهمان والنسیا است و دیدار فوق‌العاده دشواری در پیش دارد.

رونالد کومان سرمربی بارسلونا در نشست خبری قبل از برگزاری این دیدار با بیان این موضوع که دیدار برابر والنسیا بسیار دشوار است، مدعی شد که تیمش هنوز شانس زیادی برای قهرمانی دارد و در صورت پیروزی در همه دیدارها می‌تواند جام را بالای سرببرد.

او در مورد تقابل با والنسیا گفت:" در تمام بازی‌ها همیشه مالکیت بیشتری از حریف داریم و موقعیت‌های گل‌زنی زیادی ایجاد می‌کنیم و این یعنی کار درست انجام می‌دهیم. می‌پذیرم که در فاز دفاعی باید بعضی کارها را باید بهبود ببخشیم و از آنجای که سه دفاعه بازی می‌کنیم به حریفان فرصت زیادی نخواهیم داد ولی خوردن 2 گل را هم نمی‌توان کتمان کرد. در این خصوص با بازیکنان صحبت کرده‌ایم و آن‌ها باید تمرکز بیشتری داشته باشند و فضاها را بر روی حریف ببندند. فردا دیدار دشواری داریم و تلاش خواهیم کرد در آن به پیروزی برسیم".
او در مورد محرومیت خودش و تجدید نظر باشگاه نیز صحبت کرد و گفت:" ما خواهان تجدید نظر در خصوص حکم محرومیت دو جلسه‌ای هستیم. از نظر ما دو جلسه محرومیت فقط برای جمله " عجب شخضیتی " اغراق‌آمیز است. فردا من در زمین خواهم بود اما روی نیمکت نیستم ولی کادر فنی خوبی داریم و باید با این موضوع کنار بیایم".

کومان در مورد مدعیان قهرمانی گفت:" این فصل روند قهرمانی جذاب است و هر 4 تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند. در طول جریان فصل باخت‌های زیادی به دلیل خوب بازی نکردن و مصدومین داشتیم و سایر تیم ها هم مشکلاتی مشابه به دلیل تعداد بازی بالا داشتند اما جدا از این مباحث قهرمانی لالیگا امسال بسیار داغ است. هنوز می‌گویم اگر 5 بازی بعدی خود را ببریم قهرمان لالیگا خواهیم شد".
او در ادامه در مورد تیم صحبت کرد و عدم اعتماد نیز صحبت کرد و گفت:" نمی‌دانم چرا این سوال را میپرسید، ما در خصوص نحوه بازی تیم و سبک ما با کاپیتان‌ها صحبت می‌کنیم و بحث کاملا ازادانه‌ای هم داریم و در پایان این ما هستیم که تصمیم میگریم. در خصوص اینکه چطور می‌شود پیروز شویم صحبت میکنیم و تمام ".

 

مرتبط:

رونالد کومان: قهرمان تیمی است که بازی‌های باقی‌مانده‌اش را ببرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر