ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال با بیان این موضوع که از کودکی علاقه‌مند باشگاه رئال مادرید بوده است، مدعی شد که دو بار پیشنهاد مربی‌گری این تیم را رد کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال که سال‌ها سرمربی تیم بود، بارها با رئال مادرید پیوند خورد اما هیچگاهی سرمربی کهکشانی‌ها نشد.

این مربی فرانسوی که در حال حاضر به عنوان رییس توسعه جهانی فوتبال در فیفا کار می‌کند، در گفت‌وگویی مدعی شد که از کودکی باشگاه رئال مادرید را دوست داشته و دو بار پیشنهاد این باشگاه را رد کرده است.

او گفت:" در کودکی رئالی بودم. با دیدن دی استفانو، پوشکاش، کوپا، سانتاماریا و خنتو بزرگ شدم. آن‌ها مرا تحت تاثیر قرار می دادند. رئال مادرید را دوست داشتم و سالها بعد مقابلشان بازی کردم. دوست داشتم که استادیوم شان که در مرکز شهر است را ببینم. این بخشی ا زندگی مردم است. فوتبال در شهر است. رئال مادرید و سانتیاگو برنابئو یعنی همین".
او در ادامه افزود:" تقریبا دو بار در نزدیکی رئال مادرید بودم اما رد کردم. کمتر کسی می تواند این را بگوید اما می‌خواستم در کنار تیم در روند ساخت استادیوم جدید باشم. باشگاه آرسنال مجبور شد بازیکنان بزرگش را بفروشد و بازیکنان ارزان بخرد تا هزینه ساخت ورزشگاه امارات تامین شود. به همین خاطر بود که به رئال نرفتم چرا که می‌خواستم تا پایان پروژه در آرسنال باشم".

این در حالی‌ست که قبل از حضور مجدد زیدان در رئال مادرید، ونگر برای سومین بار با رئال مادرید لینک شده بود، اما این بار کهکشانی‌ها نخواستند تا این سرمربی فرانسوی هدایت این تیم را به عهده بگیرد.

 

 

مرتبط:

برنامه‌ریزی تاتنهام برای جذب ونگر پی‌اس‌جی به صورت رایگان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر