ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوزه مورینیو سرمربی پرتگالی، دلیل عدم حضور خود در لیگ کشورهای فرانسه و آلمان را نبود رقابت عنوان کرده و می‌گوید که بازی‌ها در این لیگ جذاب نیست.

به گزارش اسپوتنیک، خوزه مورینیو که به آقای خاص در دنیای فوتبال معروف است، در کشورهای پرتگال، انگلیس، ایتالیا و اسپانیا، هدایت تیم‌ها پورتو، چلسی دو دوره، اینترمیلان، رئال مادرید، منچستریونایتد و تاتنهام را به عهده داشته و در برخی از این تیم‌ها کارنامه درخشانی نیز داشته است.

این سرمربی پرتگالی اما با وجود پیشنهادات زیاد، هدایت هیچ تیمی را در کشورهای فرانسه و آلمان به عهده نگرفته و سابقه کار در لیگ‌های بوندسلیگا و لوشامپیونه را ندارد.

دلیل این که چرا آقای خاص همواره پیشنهادات تیم‌های آلمانی و فرانسوی را رد می‌کرد، تا حالا مشخص نبود و امروز آقای خاص دلیل آن را در گفت‌وگویی فاش کرد.

مورینیو در این مورد گفت:" در آلمان و فرانسه، به باشگاه A (بایرن مونیخ) یا باشگاه B (پاریسن‌جرمن) بروید، آن وقت سرنوشت شما بلافاصله تغییر می‌کند. در انگلیس اما رقابت در بالاترین سطح است و همین موضوع مرا جذب من کند. من حاضر نیستم  به کشوری بروم که فشار در آن وجود نداشته باشد و رقابت‌ها یک نواخت باشد".

این در حالی‌ست که فصل گذشته دو تیم فینالست رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، از کشورهای فرانسه و آلمان بود و هر دو تیم با حذف تیم‌های بزرگی از کشورهایی که در آن‌ها آقای خاص مربی‌گری کرده بود، به آن مرحله رسیده بودند.

مرتبط:

احتمال حضور مورینیو روی نیمکت پُر افتخارترین تیم اسکاتلند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر