12:45 23 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در آستانه دیدار برگشت در دور نیمه‌نهایی برابر چلسی، خط دفاع رئال مادرید وضعیت خوبی ندارد و چند مدافع مهم این تیم احتمالاً مصاف با آبی‌ها را از دست خواهند داد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید چهارشنبه شب در دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در شرایطی به مصاف چلسی در خانۀ این تیم می‌رود که در دیدار رفت برابر آبی‌های لندن، با نتیجه 1-1 در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو متوقف شده بود.

در آستانۀ این دیدار مهم نظم خط دفاع رئال مادرید به بهم خورده و مصدومیت رافائل واران همه برنامه‌های زیدان را نقش بر آب ساخته است.

مدافع فرانسوی با وجود این که احساس درد داشت، شنبه شب گذشته در مقابل اوساسونا بازی کرد و همین امر سبب شد مصدومیت او تشدید پیدا کند.

واران حالا به دلیل مصدومیت قادر به سفر به لندن نخواهد بود و قطعا بازی با چلسی را از دست خواهد داد.

 فرلاند مندی دیگر مدافع رئال مادرید امروز بدون مشکل در کنار راموس و بقیه تیم تمرین کرد، اما آمادگی کامل برای این دیدار ندارد و این احتمال متصور است که هر دو بازیکن بازی را از ابتدأ شروع نکنند.

فدریکو والورده که توان بازی در سمت راست خط دفاع را دارد، امروز صبح آزمایش کرونا داد و نتیجۀ آزمایش این بازیکن امشب مشخص می شود.

گفته می‌شود که حتی اگر در تمرین فردا این بازیکن حضور پیدا کند، بعید است که برابر چلسی فیکس شود زیرا او در ریتم بازی نیست.

این در حالی‌ست که هنوز دنی کارواخال و لوکاس وازکز دو مدافع دیگر رئال مادرید مصدوم اند و شرایط بازی را ندارند.

 

مرتبط:

داور دیدار حساس رئال مادرید – چلسی مشخص شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر