23:58 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه بارسلونا مطمئن است در صورتی پیروزی این تیم در بازی‌های باقی‌مانده، می‌توانند عنوان قهرمانی را به دست آورند.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا پس از شکست برابر گرانادا که از رسیدن به صدر جدول باز ماند، شب گذشته موفق شد والنسیا را در خانه‌اش با نتیجه 2-3 شکست دهد و همچنان در کورس قهرمانی بماند.

این تیم شنبه شب هفته آینده در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف اتلتیکومادرید، صدرنشین جدول لالیگا خواهد رفت و این دیدار می‌تواند در مشخص شدن چهره قهرمان این فصل، نقش به سزایی داشته باشد.

بسیاری از کارشناسان معتقد اند که بارسلونا وجود شکست اتلتیکومادرید، شانس زیادی برای قهرمانی نخواهد داشت زیرا این تیم در دو دیدار رفت‌وبرگشت برابر رئال مادرید شکست خورده و در صورت هم‌امتیاز شدن با کهکشانی‌ها، جام در مادرید خواهد ماند.

خوان لاپورتا رییس باشگاه بارسلونا اما اطمینان دارد که در صورت پیروزی در بازی‌ها باقی‌مانده، تیمش می‌تواند قهرمان شود زیرا حریفان این تیم بازی‌های دشواری در پیش دارند و قطعاً امتیاز از دست خواهند داد.

او پس از بازی با والنسیا گفت:" قبل از شروع بازی گفته بودم که اگر 5 بازی را ببریم، قهرمان می‌شویم. حالا یکی کم شده و به شما می‌گویم که اگر 4 بازی بعدی را ببریم، قهرمان لالیگا می‌شویم. تیم فوق‌العاده بازی کرد و پس از دریافت گل اول، واکنشی قهرمانانه داشت".
او در ادامه به تمجید از مسی پرداخت و گفت:" لئو مسی مثل همیشه عالی بود. به باور من این پیروزی حاصل کار تیمی بود و با این که او دو گل زد، نباید تلاش تما تیم را نادیده گرفت".

این در حالی‌ست که رئال مادرید در حال حاضر هم‌امتیاز با بارسلونا است و تنها اتلتیکومادرید دو امتیاز بیشتر دارد و به عنوان مدعی اصلی عنوان قهرمانی لالیگا شناخته می‌شود.

 

مرتبط:

دیدار مجدد لاپورتا با بازیکنان بارسلونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر