12:29 23 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اتحادیه فوتبال انگلستان، تایید کرد که این نهاد تحقیقات خود را در مورد 6 باشگاه مطرح این کشور که در رقابت‌های نافرجام «سوپر لیگ اروپا»، مشارکت داشتند، آغاز کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، پروژه نافرجام «سوپر لیگ» چندی قبل با حضور 12 تیم مطرح قاره سبز شکل گرفت، اما مخالفت فیفا، یوفا، پیشکسوتان، سرمربیان، بازیکنان و هواداران فوتبال سبب فروپاشی این ایده شد و به شمول 6 تیم برتر لیگ برتر، تیم‌های ایتالیایی و اسپانیایی از این رقابت‌ها کنار کشیدند.

پیش‌بینی می‌شد که به باشگاه‌هایی که در رقابت‌ها مشارکت داشتند، مجازات سنگین و محرومیت‌های در نظر گرفته شود اما تا حالا هیچ تیمی مجازات نشده اند.

در همین حال اتحادیه فوتبال انگلیس، از آغاز تحقیقات در مورد مشارکت 6 تیم مطرح این کشور( منچستریونایتد، منچسترسیتی، لیورپول، چلسی، آرسنال و تاتنهام)، در رقابت‌های سوپر لیگ خبر می‌دهد و مدعی‌ست که پس از پایان این تحقیقات در مورد مجازات این باشگاه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

البته در صفحات رسمی اتحادیه فوتبال انگلیس، تا حالا چیز در این مورد نشر نشده زیرا این نهاد در هماهنگی با سایر نهادهای فوتبال انگلیس و باشگاه، شبکه‌های اجتماعی را تا تاریخ 4 ماه می تجریم کرده اند.

این تحقیقات در حالی آغاز شده است که قبل از این سازمان برگزاری لیگ برتر انگلیس نیز اخطارهایی به این باشگاه داده بود و مدعی بود که در صورت حضور باشگاه‌های انگلسی در رقابت‌های «سوپر لیگ»، اجازه حضور در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را به آن‌ها نخواهد داد.

مرتبط:

دو اسطوره در تالار مشاهیر لیگ برتر انگلیس + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر