23:28 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کاپیتان بارسلونا برای این که بتواند روحیه تیم را برای جنگندگی و پیروزی برابر حریفان بالا ببرد، در منزلش مهمانی ترتیب داده و همه بازیکنان را به این مهمانی دعوت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا 4 بازی دیگر در رقابت‌های لالیگا دارد و برای کسب عنوان  قهرمانی باید در همۀ این بازی به پیروزی برسد و حریفان این تیم امتیاز از دست دهند.

این تیم شنبه شب هفته آینده در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف اتلتیکومادرید، صدرنشین رقابت‌های لالیگا خواهد رفت و دیدار دشواری در پیش دارد.

در آستانه این دیدار مهم، لیونل مسی به عنوان کاپیتان نخست بلوگرانا، برای این که بتواند روحیه تیم‌ را بالا ببرد و اتحاد و هم‌دلی ایجاد کند، در منزلش مهمانی ترتیب داده و همۀ بازیکنان بارسلونا را دعوت کرده است.

در رختکن بارسلونا شکست برابر تیم گرانادا یک ناامیدی دو پارچه‌گی بین بازیکنان ایجاد کرده بود زیرا آن‌ها فرصت صدرنشینی را از دست داده بودند، اما پیروزی برابر والنسیا در مستایا باعث شد روحیه بازیکنان بارسلونا بهتر گردد.

مسی برای این که این اتحاد و انگیزه را حفظ کند، چنین اقدامی کرده است که مورد تحسین رییس و سرمربی باشگاه نیز قرار گرفته است.

 

مرتبط:

آلوز: زمانی مسی به من گفت بارسا را ترک نکن، حالا من به او می‌گویم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر