15:24 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوئیز فلیپه مدافع جوان و برازیلی باشگاه لاتزیو، بار دیگر مورد توجه بارسلونا قرار گرفته و کاتالان‌ها تصمیم دارند در تابستان برای جذب این مدافع اقدام کنند.

به گزارش اسپوتنیک، لوئیز فلیپه مدافع برازیلی به مهره‌ای ثابت در ترکیب لاتزیو تبدیل شده و با این تیم در فصل 2020/21 سری آ درخشان ظاهر شده است. همین موضوع توجه تیم های بزرگ اروپا را به او جلب کرده است. بارسلونا یکی از تیم‌های علاقه‌مند به لوئیز فلیپه است و می‌خواهد با این مدافع خط دفاع خود را برای فصل جدید تقویت کند.

براساس گزارش توتو مرکاتو، لاتزیو با فروش این بازیکن مشکلی ندارد زیرا قرارداد او یک سال دیگر به پایان می‌رسد و نمی‌خواهد فلیپه را به صورت آزاد از دست دهد.

از سویی هم مدیر برنامه‌های این بازیکن اخیراً برای مذاکرات با بارسلونا، در این شهر دیده شده و او اگر همه چیز به درستی پیش برود، این مدافع در تابستان لباس آبی اناری‌ها را برتن خواهد کرد.

سران بلوگرانا، با توجه به بالا رفتن سن پیکه و عدم کارآیی اومتیتی، به دنبال اریک گارسیا و فلیپه است و می‌خواهد این مدافعان که 19 و 24 سال سن دارند، جانشین این مدافعان فعلی شوند.

این در حالی‌ست که بارسلونا فصل گذشته نیز به دنبال این مدافع بود اما عدم توافق با لاتزیو سبب شد انتقال این بازیکن برازیلی منتفی شود.

مرتبط:

هافبک 19 سالۀ تیم فوتبال لاتزیو بر اثر سانحۀ رانندگی درگذشت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر