ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نزدیکان رونالدو در صورت جدایی این بازیکن از یوونتوس، خواهان حضور او در باشگاه اسپورتینگ اند و می‌خواهند کریستانو به فوتبالش در کشور خودش پایان دهد.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو، با وجود 36 سال سن، در 29 بازی از رقابت‌های فصل جاری سری‌آ، 27 گل به ثمر رسانده و در 6 بازی از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، موفق به زدن 4 گل شده است.

رونالدو اما با وجود درخشش در ترکیب بیانکونری‌ها به دنبال جدایی است زیرا خودش را در این باشگاه تنها احساس می‌کند و به دنبال تغییر تیم است.

باشگاه‌های زیادی خواهان این فوق ستاره پرتگالی اند اما باشگاه‌ها معدودی توانایی جذب و پرداخت دستمزد این بازیکن را دارند.

در این میان خانواده رونالدو ترجیح می‌دهند این بازیکن به پرتگال برگردد و در صورت جدایی از یوونتوس، در کشورش به فوتبالش پایان بخشد.

براساس گزارش نشریه پرتگالی Record، مادر رونالدو(دولورس آویرو) و بقیه اعضای خانواده که هوادار اسپورتنیگ لیسبون اند، از کریستیانو خواسته اند تا به تیم سابق خودش باز گردد.

گفته می‌شود شرکت پوشاک نایک نیز حمایت مالی از این پروژه خواهد کرد زیرا در فصل جدید این شرکت حامی پوشاک تیم اسپورتینگ لیسبون به جای شرکت ماکرون خواهد شد و رونالدو نیز با شرکت مطرح قرارداد بسیار ارزشمند دارد.

رونالدو که قبل از پیوستن به یونایتد در اسپورتینگ لیسبون توپ می‌زد و 35 بازی برای این تیم انجام داده بود، دوست دارد به کشورش باز گردد و به تیمی که در آن رشد کرده بود، توپ بزند.

البته تیم‌های بزرگی در اروپا هنوز به دنبال رونالدو اند و جاه طلبی فوق ستاره پرتگالی احتمالاً مانع پیوستن او به اسپورتینگ لیسبون خواهد شد.

گفته می‌شود که یونایتد و پاریسن‌جرمن شدیداً به دنبال رونالدو اند و از مدیر برنامه‌های این بازیکن خواسته اند تا زمینه فسخ قرارداد او را با یوونتوس فراهم کنند تا بدون مشکلات مالی بتوانند کریستیانو را به خدمت بگیرند.

مرتبط:

یوونتوس 2 اودینزه 1؛ کامبک شیرین با طعم رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر