ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس جدید باشگاه بارسلونا شدیداً به دنبال جذب ارلینگ هالند است و براساس گزارش‌ها، این باشگاه تا سال 2022 برای این ستاره صبر خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، به کسی پوشیده نیست که ارلینگ هالند ستاره نروژی بروسیا دورتموند، چه ستاره بزرگ و آینده‌دار است و باشگاه‌های بزرگی چون رئال مادرید، منچسترسیتی، بارسلونا و چلسی به دنبال او هستند.

در این میان رئال مادرید شانس بسیار بالایی برای جذب این بازیکن دارد اما خوان لاپورتا رییس جدید باشگاه بارسلونا، با وجود این موضوع رها کردنی ستاره دورتموند نیست و هر کاری می‌کند تا او را به خدمت بگیرد.

براساس گزارش کادنا سِر، بارسلونا حاضر است تا سال 2022 براي خريد هالند صبر كند، زيرا در سال 2022 بند آزادسازی ارلينگ 75 ميليون يورو خواهد شد.

 اين در حالی‌ست كه دورتموند برای تابستان بيشرو برچسب قيمت 150 ميليون يورويی روي هالند زده است و به نظر می‌رسد که برخی باشگاه‌ها حتی حاضر اند همین مبلغ را پرداخته و او را به خدمت بگیرند.

گفته می‌شود که لاپورتا با رایولا و پدر ارلینگ هالند صحبت خواهد کرد تا آن‌ها هالند را یک فصل دیگر در دورتموند حفظ کنند و پس از آن بارسا بتواند او را با 75 میلیون یورو به خدمت بگیرد.

 

مرتبط:

آمار مشابه هالند با مسی و رونالدو در فصل جاری
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر