14:17 24 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کادناکوپه در گزارشی مدعی شده که باشگاه رئال مادرید در حال مذاکره با لاوتارو مارتینز مُهاجم آرجانتینی اینتر برای فصل آینده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ رئال مادرید در حال حاضر با ظرفیت کامل برای برنامه ریزی فصل آینده کار می‌کند و یکی از اهداف اصلی دبیرخانه فنی باشگاه تقویت خط حمله جهت گل‌زنی بیشتر است. روز گذشته "کادناکوپه" گزارش کرد، یکی از ستاره‌های مورد علاقه دبیرخانه فنی رئال، لاوتارو مارتینز مُهاجم آرجانتینی 23 ساله اینترمیلان است که مادرید از قبل در حال مذاکره برای همکاری آینده است و طبق اطلاعات ذکر شده، رئالی‌ها هنوز برای مذاکره با اینتر نشسته است.

ملی پوش آلبی سلسته یکی از برجسته‌ترین فوتبالیست‌های قهرمان اخیرا اعلام شده اسکودتو است و سالها در مدار توجه رئال مادرید بوده است. در حقیقت، باشگاه سفیدها قبلاً در زمان حضورش در راسین کلپ با این مُهاجم در تماس بودند، همانطور که لاوتارو اخیراً در مصاحبه‌ای در ESPN توضیح داد. "سولاری در کاستیا بود و به دنبال من آمد. آنها به من پیشنهاد دادند که قرارداد ببندم اما خودم را آماده ندیدم."

لاوتارو همچنین یکی از اهداف اصلی بارسلونا بود که کاتالان‌ها فصل گذشته قصد داشتند او را به عنوان جانشین لوئیز سوارز به خدمت بگیرند، اما این بازیکن سرانجام تحت فرمان کونته در اینترمیلان باقی ماند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر