23:12 18 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید از تمدید قرارداد نیمار جونیور با پاریس‌جرمن بسیار خوشحال است زیرا ماندن او در پی‌اس‌جی، احتمالاً به جدایی امباپه از این تیم خواهد انجامید.

به گزارش اسپوتنیک، ساعتی قبل نیمار جونیور پس از کش‌وقوس‌های فراوان، قرارداد خودش را با باشگاه پاریسن‌جرمن تمدید کرد و تا ماه جون سال 2025، در این تیم ماندگار شد.

در حقیقت تمدید قرارداد نیمار به این معنی است که بازیکن برازیلی ستاره پی‌اس‌جی در سال‌های آینده خواهد بود و با توجه به همین موضوع امباپه روی خود فشاری برای تمدید قرارداد حس نخواهد کرد و درهای خروجی به روی او باز خواهد شد.

 در صورتی که نیمار تمدید نمی‌کرد، غیرممکن بود که پی‌اس‌جی در تابستان اجازه فروش امباپه را بدهد و به همین دلیل رئال مادرید از تمدید قرارداد بازیکن برازیلی خوشحال است و ازآن استقبال می‌کند.

با این حال رئال مادرید از تمدید قرارداد نیمار سود کرده و تابستان بعدی به صورت جدی به سراغ جذب امباپه خواهد رفت و این بازیکن را در فاصله یک سال تا اتمام قراردادش با پی‌اس‌جی به خدمت خواهد گرفت.

این در حالی‌ست که رئال مادرید چندین فصل است که به دنبال امباپه است و این بازیکن نیز علاقه‌مند به پیوستن به رئال مادرید است.

مرتبط:

خبرداغ و بد اکیپ به بارسا؛ نیمار امروز با پی اس جی تمدید میکند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر